O MNIE

BLOG??
Dlaczego zdecydowałam się na prowadzanie bloga?? Po licznych namowach rodziny i przyjaciół pt." Zrób coś z tym gotowaniem" postanowiłam spróbować szczęścia w Sieci. Mam nadzieję, że moje wpisy zainspirują Was, albo pomogą wyczarować w kuchni coś pysznego :-)

O MNIE??
Z wykształcenia socjolog, z zawodu handlowiec. Trochę roztrzepana, ale paradoksalnie trochę pedantyczna.    Uparta. Bywam złośliwa...
 Nie lubię niezorganizowania, odkurzania i rosołu z makaronem (jedyna mistrzynią rosołu jest moja siostra Wiolka). Lubię kawę, wtorki, książki o tematyce społecznej, muffinki i kolor czerwony. Ale przede wszystkim lubię gotować, jeść i oczywiście karmić!!

GOTOWANIE??
Jak dla mnie pełni wiele funkcji: od podstawowej- jego wynikiem jest jedzenie niezbędne do życia, po społeczną, odkrywczą i wiele innych. Jest też formą kuracji ANTY STRES i areną popisu kreatywności. Fascynacją, odskocznią i możliwością samorealizacji. Chcę skończyć ze stereotypem spędzania 3/4 dniach przy garach, w gorącu i pocie czoła. Chcę pokazać, że gotowanie, choć nie zawsze  łatwe, ale za to- jak przyjemne!!

Zapraszam do odwiedzania, czytania i gotowania razem ze mną!! ;-)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz